אחסון תכולת דירה

ישנן מגוון סיבות בגינן יעלה הצורך בקבלת שירותי אחסון תכולת דירה – לדוגמא, בעת הליך של מעבר דירה, במקרים בהם תאריך היציאה מהדירה הישנה הינו קודם לתאריך הכניסה לדירה החדשה.
סיבה נוספת, יכולה להיות לרגל שליחות או נסיעה ארוכה לחו"ל וישנה עוד שורה של סיבות נוספות.
לרוב, מי שמחפש אחר שירותי אחסון לא יהיה מוכן להתפשר על פחות מהשירות האמין והמקצועי ביותר בנמצא.

דגשים חשובים בבחירת חברת אחסון תכולת דירה


במסגרת הליך אחסון תכולת דירה, אתם בעצם עושים שימוש בשירותיה של חברה ייעודית, אשר אמורה לשמור על רכוש חשוב ויקר עבורכם.
מהסיבה הזאת, מומלץ מאוד לא להתפשר על פחות מהחברה המקצועית והאמינה ביותר אותה יתאפשר לכם למצוא – וישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם להבטיח בחירה בחברה המתאימה:

 

רמת האבטחה של המחסנים – אבטחה גבוהה מהווה חלק בלתי נפרד משירותי אחסון תכולה של דירה ברמה גבוהה ובין היתר: רישות המתחם במצלמות, שמירה, אמצעי הגנה מפני שריפות ונזקים אחרים.


•  מיקום המחסנים – הגישה אמורה להיות נוחה עבורכם, כאשר המטרה תהיה לחסוך ככל הניתן בהוצאות ההובלה ולכן, חשוב למצוא מחסני אחסון תכולה במיקום מרכזי.


•  תקופת אחסון תכולה – לא כל חברה, תגלה גמישות לגבי משך זמן תקופת אחסון התכולה – כך שחשוב להתמקד גם בפרמטר הזה ולבחור בחברה המציעה שירותי אחסון של תכולת דירה לתקופות זמן שונות.


•  טיב השירות של החברה – כמו בכל סוג של שירות אחר, גם במקרה הזה, פרמטרים כמו: יחס וזמינות, יהיו חשובים ובעלי השפעה על בחירת אותה חברה.


כמות התכולה ושוויו – לא כל חברה ערוכה לספק שירות, עבור כל כמות של תכולה או כל ערך של רכוש – לכן, בטרם הבחירה, מומלץ לוודא מול החברה את המגבלות השונות של השירות אותו היא מציעה.


•  מחיר אחסון תכולת דירה – המטרה, תהיה כמובן, למצוא חברה המציעה שירותי אחסון במחירים הנוחים ביותר – מבלי כמובן, שפרמטר זה יפגע באיכות השירות.


שימת דגש על הפרמטרים הללו, בהליך החיפוש אחר חברה המציעה שירותי אחסון, תסייע לכם, לבחור בסופו של דבר בחברת אחסון תכולה מקצועית, מנוסה ואמינה – כך שתוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה שהרכוש שלכם נמצא בידיים טובות.

זקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה? רוצים להבטיח שהרכוש שלכם ימצא במקום מאובטח ומוגן?


חברת ס.א.מ שילוח, תהווה ככתובת הנכונה עבורכם.


החברה מאפשרת אחסון תכולה של ציוד ממגוון רחב של סוגים, כאשר האחסון מתבצע במחסנים נקיים ומסודרים, המאובטחים 24 שעות ביממה ומצויים במתחם המרושת במצלמות אבטחה.


המחסנים ממוקמים בהרצליה ומאפשרים גישה נוחה וחנייה חופשית.