שילוח אווירי

משלוחים בינלאומיים לכל יעד בעולם

מי שעוסקים במסחר בכלל, ביצוא וביבוא בפרט, עשויים להיזקק לעתים תכופות לשינוע סחורות ומטענים ממדינה למדינה. במקרים שבהם כדאי ומשתלם יותר לבצע שילוח אווירי על פני שילוח ימי, ניתן לבצע זאת ללא קושי.

 

חברת ס.א.מ הובלות ושילוח בינלאומי מעמידה לרשותכם שירות הובלות בים, הובלה אווירית וביבשה. המענה הוא כולל - טכני, פרוצדוראלי, בטיחותי ועוד. החברה תבצע עבורכם, לבקשתכם, את אריזת הסחורה ושינועה עד לשדה התעופה, העמסתה, פריקתה והבאתה ליעדה בכל מקום שתבחרו.

יתרונות שילוח אווירי

1. עם יתרונות ההובלה האווירית נמנית, בראש ובראשונה, המהירות. חברת שילוח בינלאומי מקיימת קשר עם חברות תעופה רבות ומאפשרת הגעת מטען ליעדו בתוך שתיים - שלוש יממות. ניסיון רב בהעמסת סחורות ובפריקתן והבאתן ליעדן, מאפשר ללקוח לסמוך על שירותיה ולקבל מענה מיטבי לצרכיו.
2. יעילות המשלוח האווירי אף היא מהווה יתרון ברור. באמצעות שילוח אווירי ניתן להעביר תכולה מוצקה או נוזלית, לרבות סחורה המחייבת שמירה על טמפרטורה נמוכה, אוורור ועוד.

חסרונות

1. בניגוד להובלה ימית, אשר ניתן להעביר באמצעותה על-ידי אניות משא גדולות תכולה רבה – בהובלה האווירית גודל המטען מוגבל, כמו גם נפחו ומשקלו.
2. כאשר רוצים להעביר תכולה של דירה ממדינה למדינה ניתן להעביר בהובלה האווירית חלק קטן בלבד ממנה. לצורך העברת חלק הארי של התכולה, ודאי את הרהיטים הכבדים בה, יש להסתייע בהובלה ימית, המאריכה את משך הזמן משליחת המטען עד הגעתו ליעדו.
כאשר המשלוח מתבצע על ידי חברת שילוח בין-לאומית מתקיים מעקב רצוף אחרי מיקומו של המטען ON-LINE. הוא נשמר בקפידה מבחינה טכנית ובטיחותית והטיפול בו מול רשויות המכס בארץ המוצא ובארץ היעד נעשה באופן מקצועי ואפקטיבי.

מחירי הובלה אווירית

גורמים שונים משפיעים על תמחור שירות הובלה אווירית ובהם: המדינה שאליה נשלח המטען, משקלו, הובלתו ופריקתו (מדלת אל דלת) ועוד.
בין אם אתם רוצים לשלוח דברים בשירותי הובלה אווירית ובין אם אתם נדרשים לעשות זאת - על פי משוואת עלות – תועלת, ניתן להיווכח כי המחירים סבירים. היכול לבצע מעקב שוטף ורציף אחרי מיקומו של הדואר ממועד שליחתו עד מועד הגעתו עשוי להרגיע מי מכם שחוששים לשלוח חפצים או דברים יקרי ערך אל הלא-נודע לכאורה...

 • שילוח אווירי לכל יעד

  שילוח אווירי לכל יעד

  ניסיון של מעל 30 שנה הופך את החברה שלנו לבורג מרכזי בענף הלוגיסטיקה בארץ. אנו מעסיקים מומחים לשילוח בינלאומי, מקפידים להתעדכן בתווי התקן ובשיטות השילוח המובילות ומבססים את השירות על טכנולוגיה מתקדמת.
  קרא עוד
 • שטר מטען אווירי

  שטר מטען אווירי

  שטר מטען הוא סוג של תעודת זהות המוצמדת למטען יבשתי, ימי או אווירי הנמצא בתנועה. בתוך השטר מפורט מידע מלא הכולל התייחסות אל שולח המטען, כתובת מקבל המטען, כמות האריזות הנשלחות בכל מטען, משקל האריזות והמידות שלהן.
  קרא עוד
 • משלוחים למטרת כנסים ותערוכות

  משלוחים למטרת כנסים ותערוכות

  יש מספר מאפיינים ייחודיים עבור ביצוע משלוחים למטרת כנסים ותערוכות. ראשית, ברוב המקרים עומד מוזיאון או מוסד אמנות מאחורי הכנס והתערוכה. ההתנהלות היא בירוקרטית ועסקית וכפופה לשורה ארוכה של סטנדרטים מחמירים.
  קרא עוד
 • ביטוח משלוח אווירי

  ביטוח משלוח אווירי

  פוליסת ביטוח מאפשרת לבעל המטען להבטיח את יישום העסקה ומקנה עבורו את הזכות להגיש תביעת פיצויים במקרה של נזקים מפורטים.
  קרא עוד