הובלות

הובלות

כאשר מנסים לברר מהו הדבר שגורם לחברת ס.א.מ הובלות ושילוח בינלאומי להיות חברה כה ייחודית ומובילה במשק, אין תשובה אחת פשוטה.


אבל כאשר קוראים בקפידה את הערכים עליה מושתתת החברה, התמונה מתחילה להתבהר.
הערכים המרכזיים העומדים בבסיסה הינם: אמפתיה, אמינות, מקצועיות.


חברת ס.א.מ, מספקת שירותי הובלות ואחסון תכולות דירה אך מעבר לכך ישנם שירותים רבים נוספים
הכוללים מערך לוגיסטי עצום שעובד בשיטת ONE STOP SHOP. מערך המתמחה בשילוח בין-לאומי, בשירותי שילוח והובלה בינלאומיים  באוויר, בים וביבשה. בין אם זה מטענים מסחריים, הובלה של חפצים אישים או חפצי אומנות ואפילו שירות שילוח בין לאומי הנועד לעוסקים בתחומי ייבוא-ייצוא לארץ וממנה וכן לאנשים המבקשים להעתיק את מקום מגוריהם לחו"ל ביחד עם תכולת הבית בישראל.


בזכות ניסיון רב השנים בתחום ההובלה והלוגיסטיקה, אנחנו מעניקים ללקוח את השירות הטוב ביותר.
ניסיון זה לימד אותנו כי על מנת להיות הטובים ביותר בשוק תחרותי,עלינו לתת בידול בשירות ובידול במוצר.
אי לכך ובהתאם לזאת, אנחנו מפעילים מערך תמיכה מקומי ובינלאומי רחב ומקיפים את עצמנו באנשי מקצוע מיומנים שתפקידם לתת מענה מדויק ויעיל ללקוח.


יתרונות חברת ס.א.מ אינם באים לידי ביטוי רק בעמידה בלוח זמנים או ביצוע מדויק של כל פרויקט אלא גם במתן פתרונות לוגיסטיים באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשות, אפליקציות חדשניות המשפרות ומייעלות את תהליכי השינוע, היבוא, הרכש והאחסנה.


בשורה התחתונה, אנחנו מאמינים כי סוף מעשה במחשבה תחילה ולכן, שניה לפני שמחממים מנועים ויוצאים לדרך, נוכל לבנות ביחד את האסטרטגיה המתאימה ביותר עבורך.  לקבלת פרטים נוספים, נשמח אם תשאיר לנו מספר טלפון לחזור אליו, פנו אלינו לטלפון 09-9550500 על מנת לקבל פרטים נוספים לגבי שירותי הובלות ושילוח בין לאומי או השאירו פרטיכם בדף צור הקשר ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.