יוקרתי ומשתלם-יבוא אישי של רכבי יוקרה במחירים אטרקטיביים

יוקרתי ומשתלם-יבוא אישי של רכבי יוקרה במחירים אטרקטיביים

בשנים האחרונות החלה להתפתח בשורה משתלמת מאוד לכל מי שמחפש מכוניות איכותיות במחירים אטרקטיביים. הבשורה מתגלה ביבוא אישי אשר יחד עם פתרון של שילוח בינלאומי, מאפשר לכם לייבא את רכב חלומותיכם בחצי מחיר פחות מבארץ.


לאלו מכם שמעוניינים לבצע יבוא אישי בצורה הנוחה והנכונה ביותר, מצורפות מספר המלצות יעילות אשר יעזרו לכם לייבא את הרכב בו חשקה נפשכם.

 

מהו יבוא אישי

לכל אזרח במדינת ישראל ישנה הזכות לייבא ממדינות אחרות שתי מכוניות בשנה לשימושו האישי. בשנים האחרונות תודעת הייבוא האישי צומחת ומתפתחת, אחת הסיבות לכך היא צמצום הבירוקרטיה שאפיינה את תהליך הייבוא האישי בעבר. כיום לא חייב להסתבך עם כל המסמכים, סוכנויות מקצועיות של ייבוא אישי אשר התפתחו רבות בשנים האחרונות, מסייעות לכם עם הליך הבירוקרטיה ומוודאות עבורכם שהרכב תקין ומעניקות לכם ייעוץ אישי ומקצועי.

 

הייבוא האישי מצמצם משמעותית את עלויות המיסוי, במקרים רבים מדובר בחיסכון של חצי מחיר, מה שיאפשר לכם לייבא רכבי יוקרה חדשים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים.

 

יבוא אישי -תקנות חשובות

כחלק מהתקנות הקיימות בארץ בכל הקשור לייבוא אישי של רכב, עליכם כמייבאים חלה החובה להציג לפחות אחד מן האישורים הבאים.

אישור מטעם מוסך שירות מוסמך, מדובר באישור ממוסך אשר מוסמך לטפל באותו רכב אותו אנו מייבאים. אישור נוסף אותו עלינו להביא או אישור מתן שירות מיבואן הרכב, כאן הכוונה היא להתחייבות של היבואן לייבא חלקי חילוף מתאימים לאותו רכב ואף להתחייב לתקן את הרכב במקרה של תקלה.

אישור נוסף אותו יש צורך להשיג הוא אישור המהווה אחריות בינלאומית מטעם היצרן. על היצרן לתת אחריות בינלאומית לדגם שלו, אחריות אותה על היבואן חלה החובה לכבד. תנאי נוסף אשר חובה עלינו לקחת בחשבון בייבוא רכב, היא שליצרן הרכב חייבת להיות נציגות רשמית בארץ. למשל דגם היוקרה פרארי לא מחזיק נציגות רשמית בארץ, לכן אם תרצו לייבא פרארי תיתקלו בסירוב של משרד התחבורה.
 

תחנת המכס

ביבוא אישי אחת מן תחנות המעבר החשובות ביותר הוא המכס, אל המכס תוכלו להגיע עם המסמכים הרלוונטיים ולקבל מחיר משוער בכל הקשור לעלות המס הכרוכה ביבוא. המכס הוא משרד ציבורי אשר מעניק שירותי לאזרחים, אך רבים מאיתנו מתקשים לעבוד מול המכס. ניירת רבה וכללים מחמירים מקשים את התהליך וגורמים לעיכובים רבים בשחרור הרכב. אך גם לבעיית המכס, יש פתרון נוח אשר חוסך בזמן, מדובר בשירותים המקצועיים של חברת שילוח בין לאומי.

 

 

חברת שילוח בינלאומי - כך תייבאו את הרכב לארץ

על מנת לחסוך עיכובים ולהביא את הרכב במהרה ארצה ולעשות זאת באופן חוקי אשר יחסוך לכם זמן רב, יש להיעזר בשירותי חברת שילוח בינלאומית מנוסה. חברת השילוח הבינלאומי בעלת ניסיון בכל הקשור לייבוא אישי, יש לה קשרים ויש לה יכולת לבצע שחרור  מהיר של הרכב מול המכס. חברת שילוח בינלאומי מקצועית תדע להביא במהירות את הטפסים המתאימים ותפעל  בעזרת עמיל מכס מיומן ביעילות ובמהירות.

 


כאשר תיעזרו בחברת השילוח הבין לאומי, היא תביא עבורכם את הרכב באמצעות שילוח ימי. מדובר בשיטת השילוח המתאימה והבטוחה ביותר לייבוא הרכב ארצה. חברת השילוח הבינלאומית אשר תסדיר עבורכם את  ענייני המכס ותביא במהירות ובבטחה את הרכב ארצה, תחסוך לכם זמן רב ועצבים מיותרים בהתעסקות ארוכה עם נבכי הבירוקרטיה.

 


חברת שילוח בין לאומי יעילה מאוד גם בכל הקשור לתנאים הלוגיסטיים הנדרשים לאחסון הרכב. חברת השילוח תספק מתחם אחסון מתאים למכוניתכם עד שהם יקבלו את האישור המתאים מהמכס. גם במקרים בהם נדרשת תקופת אחסון ארוכה יותר בשל עיכובים, חברת השילוח ערוכה לכך. לאחר שהאישורים המתאימים יתקבלו, תתבצע הובלה ימית של הרכב ארצה.

 


לסיום, יבוא אישי היא דרך מצוינת להביא רכבים איכותיים בחצי מחיר בהשוואה לארץ. על מנת ליהנות מהבאת הרכב המבוקש, הקפידו על התקנות החשובות עליהם דיברנו, נוסף על כך, היעזרו בסוכניות הייבוא האישי ובחברת שילוח בין לאומי מנוסה אשר תסדיר עבורכם במהירות וביעילות את כל מה שנדרש על מנת שתקבלו את הרכב שכל כך רציתם.