ייבוא אישי

ייבוא אישי - להרגיש חו"ל, בארץ.

בביקור האחרון שלכם בחו"ל ראיתם רכב מיוחד לקנייה? חפצי אומנות ששבו את ליבכם? אולי אתם רוצים להעביר תכולת בית, או שפשוט מדובר במוצרים קטנים ורבים שחשקה נפשכם, אבל יש רק בעיה אחת קטנה... הם בחו"ל. אז איך תביאו אותם לארץ?

בקלות.

 

עם יבוא אישי.

יבוא אישי הוא הדרך הפופולארית ביותר היום לרכוש חפצים / מוצרים גדולים, או קטנים ורבים מחו"ל.

כאשר אתם מעוניינים להביא אתכם מוצרים מחו"ל לארץ, אפילו כשמדובר במוצרים קטנים רבים, אתם עלולים להיתקל בקשיים על מנת לשחרר את החבילה מהמכס, קשיים הכוללים בירוקרטיה וסחבת מעייפים במיוחד. בדיוק בשביל זה, קמה חברת ס.א.מ שילוח בינלאומי.

אז כיצד מתבצע יבוא אישי עם חברת ס.א.מ שילוח בינלאומי?

ראשית, אנו בחברת ס.א.מ שילוח בינלאומי נבין מהם הצרכים שלכם.

 

אלו חפצים אתם מעוניינים להעביר? מה גודלם? מהי הדרך הכי אפקטיבי להעביר אותם? באמצעות שילוח אווירי, ימי או יבשתי? פה נשים לב במיוחד לחפצים רגישים, עשויים מחומרים שבירים,כמו גם ללוח הזמנים, מהי מידת הדחיפות שלכם לאותו חפץ. האם מדובר בחפץ שאתם צריכים אותו באופן כמעט מיידי? האם מדובר בחפץ מותרות שיכול לקחת קצת יותר זמן עד שיגיע? הבנת הצרכים זה הבסיס ליבוא אישי מקצועי ואיכותי. בלעדיו, לא נוכל לזהות מה חשוב במיוחד.

 

 

שנית, נבצע עבורכם את כל הבירוקרטיה הנדרשת: היתר אישור מעברי סחורות, מסמכים רלוונטיים וטיפול של עמיל מכס מקצועי. במידה ואתם מעוניינים לייבא למשל רכב, התהליך יכול להיות ארוך ומורכב במיוחד. לשם כך נדרשים אישורים רבים, כמו למשל לוודא שהרכב שאותו רכשתם אכן כשיר ובטוח לנסיעה על כבישי הארץ, שיש מוסך שיטפל בו במידת הצורך והתעסקויות שונות עם המכס, שגם הוא דורש אישורים רבים במיוחד. למי שאינו מבין כיצד כל התהליך מתבצע, או יותר מזה, חושש שחוסר הידע שלו וכל הבירוקרטיה ימנעו ממנו להגשים את חלומו, מומלץ במיוחד לפנות לחברת ס.א.מ שילוח בינלאומי.

 

לבסוף, נדאג שתקבלו את השירות המקצועי, הטוב והיעיל ביותר עד שהחפץ יגיע אליכם הביתה. אם בעבר ייבוא אישי היה עניין נדיר, הכרוך בכאבי ראש, סחבת ובעיקר מאוד מורכב לביצוע, כיום, עם חברת ס.א.מ שילוח בינלאומי תוכלו להגשים כל חלום שלכם, לרהט את הבית, לנסוע ברכב יוקרה מחו"ל, לרכוש חפצי אומנות ועוד ועוד...

 

יבוא אישי

 

כל אלו יגיעו היישר אליכם בצורה בטוחה, המונעת כאבי ראש, ללא טיפה של מאמץ!

 

מה צריך יותר מזה?

פנו אלינו למידע נוסף