ייצוא חקלאי

ייצוא חקלאי

כל יצואן בכלל ושל תוצרת חקלאית בפרט יודע את החשיבות המקצועיות של חברת הובלה וחברת שילוח בין לאומי. יותר מכל מוצר אחר, תוצרת חקלאית היא תלויית עונה וזמן. משך ההובלה שלה- באוויר או בים- עד הגעתה ליעדה הוא קריטי ליצואן.


חברת ס.א.מ הובלות ושילוח בינלאומי מעמידה לרשותכם, החקלאים המייצאים, את כל השירותים הנדרשים לייצוא סחורתכם והגעתה ליעדה במועד ובאיכות הנדרשים. כאשר אתם מתקשרים עם החברה אתם נהנים ממכלול השירותים  שלה, החל מהובלת הסחורה, אחסונה, שינועה אל הנמל, ימי או אווירי, שממנו היא אמורה להישלח ליעדה ולהסדרה מהירה ויעילה של כל הניירת, התשלומים והסידורים הנדרשים לשילוחה.


החברה משקיעה כל מאמץ וכל משאב על מנת לתת ליצואנים מענה מקצועי מיטבי, תוך שמירה קפדנית על לוח הזמנים, שהוא קריטי כאשר מדובר במשלוח של תוצרת חקלאית בכלל ושל פרחים, לדוגמה, בפרט.


החברה  תעניק לכם ייעוץ מקצועי ותמליץ לכם על בחירת נתיב השילוח המהיר והאפקטיבי ביותר. חשוב לציין, כי לא כל תוצרת חקלאית מחייבת, בהכרח, שילוחה בדרך האוויר. לדוגמה, ציוד חקלאי יכול ואף חייב להישלח  דרך הים.  אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הציוד שלכם יגיע ליעדו בשלמותו. ככל שתידרש אריזה מיוחדת שלו, החברה תספק לכם את האריזה הטובה והאפקטיבית ביותר.


בכל אמצעי שילוח שהוא מובטח לכם כי תישמר הטמפרטורה הנדרשת לשמירה על טריות התוצרת, כך שהיא תגיע ליעדה טרייה ורעננה.


אבטחה, בטיחות וביטחון


באופן טבעי שילוח סחורה מעבר לים מעלה את סוגיית האבטחה, הבטיחות והביטחון. החברה מספקת ללקוחותיה את כל הסיבות להיות סמוכים ובטוחים כי הסחורה שלהם תאובטח כנדרש וכי הביטוח מכסה אותה. טיפול מקצועי מוקפד ומסור בכל שלבי השילוח מהווה חלק בלתי נפרד מאחריות  החברה וממחויבותה כלפי לקוחותיה.


אם מכל סיבה שהיא אתם זקוקים לאחסן את הסחורה לפני שילוחה לחוץ לארץ אתם יכולים להיעזר במתחם האחסון שהחברה מעמידה לרשות לקוחותיה. המתחם מאובטח במעגלי אבטחה כפולים, טכנולוגיים ואנושיים. ניתן לאחסן בו סחורה בכל טמפרטורה נדרשת לשמירה על טריות התוצרת ואיכותה. רישום מסודר ומעקב קפדני אחרי הסחורה שלכם בכל שלב ובכל מקום שבו היא מופקדת ונתונה לטיפולה של החברה מאפשר לכם לקבל מידע עדכני און ליין.


זה מכבר הוכיחה החברה את יכולותיה בתחום הייצוא החקלאי, אשר אלפי חקלאים יכולים להעיד על טיבה. היות שייצוא הוא נושא מורכב, הכולל טיפול בו זמני בממשקים שונים, תיאומים, תזמון של פעולות ויכולת לוודא כי הסחורה תגיע ליעדה בשלמותה, חשוב להסתייע בו בשירותי חברה המתמחה בהובלה ובשילוח בין לאומי.


כל חקלאי חרד לגורל יבוליו, וטבעי שהוא ירצה לקבל את מלוא הביטחונות כאשר הוא מפקיד את תוצרתו אצל חברת שילוח בינלאומי.


אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. אתם יכולים לקבל גם חוות דעת והמלצות מחקלאים שונים המסתייעים בקביעות בשירות החברה.


חקלאים אשר חלק ניכר של תוצרתם ואולי אף הארי שלה מיועד לייצוא ודאי לא יכולים לאפשר לעצמם לעבוד עם חברה שאין להם יכולת לוודא את מידת המקצועיות והניסיון שלה. חברת ס.א.מ, שנתוניה ויכולותיה שקופים וגלויים לעין כול, מציעה לכם את השירות המקצועני הטוב ביותר שאתם זכאים וראויים לו.