יצוא מוצרי צריכה

ייצוא מוצרי צריכה

עוסקים ביצוא? על מנת לחסוך מכם את הטרחה הכרוכה בהסדרת כל העניינים הטכניים הכרוכים בפעולות הייצוא וכדי שתוכלו להתפנות ולהתרכז בעבודה עצמה, מעמידה לרשותכם חברת ס.א.מ הובלות ושילוח בינלאומי מענה מלא ופוטרת אתכם מריצות וסידורים, מעמידות בתורים, מטלפונים תכופים ומכל מה שכרוך בהסדרת הפרוצדורה שהיא חלק בלתי נפרד ממהות היצוא ומתהליכיו השונים.
 

החברה מעמידה לרשותכם את תשתית רחבה ומקצועית, מנוסה ואפקטיבית של שירותי הפצה ולוגיסטיקה ומספקת על פי צורך ודרישה שירותי אחסון הכוללים מחסנים להשכרה לאבטחת השילוח.
 

אחד היתרונות החשובים והמובהקים של החברה, שבהם גם באים לידי ביטוי המקצועיות והניסיון שלה הוא בקיאותה בכל נושא של עמילות מכס. עמיל מכס הוא הנציג של היצואן כלפי הרשויות ומסדיר עבורו את כל הניירת והאישורים.
 

נציגי השירות של החברה יסדירו עבורכם, היצואנים, את האישורים הנדרשים לצורך שחרור המוצרים שלכם שאותם אתם מתעתדים לייצא לארצות שונות ואת האישורים הנדרשים לקליטת הסחורה בארץ היעד.
 

החברה המאומנת ומיומנת במשלוח מוצרי צריכה ובקליטתם תסייע לכם גם ואולי בעיקר בכך שהודות לידע ולניסיון המצטבר שלה היא בסיווג מדויק של סוג המטען- במקרה זה מוצרי צריכה- כך שהעלות הכרוכה בייצואו תהיה מדויקת ולא ייגבה מכם תשלום נוסף, מה שעלול לקרות בהעדר סיווג נכון ומתאים של הסחורה שלכם.
 

חברת ס.א.מ הובלות ושילוח בינלאומי תקצר ותייעל את תהליך הכנת המטען למשלוח, אם דרך האוויר ואם דרך הים. לחברה ניסיון עשיר בייבוא ובייצוא באמצעות שני נתיבי השילוח.
 

באוויר או בים?


לכל אחד מנתיבי השילוח יש יתרונות וחסרונות. נציגי השירות המקצועיים של החברה ילמדו אתכם ובאמצעותכם את כל מה שחשוב על אודות המוצרים שלכם והיעדים שאליהם הם אמורים להישלח ובהתאם לכך ייקבע מה הוא הנתיב המועדף והמשתלם יותר על פי שקלול כל הפרמטרים החשובים.
 

כאשר מדובר במוצרים שיש להם מועד תפוגה קצר, ברור כי העדפת השילוח האווירי נובעת מעובדה זו ומהמהירות שבה עשוי המוצר להגיע ליעדו. החיסרון של נתיב זה הוא בכמות המוגבלת של סחורה שניתן לשלוח. במכולות המועברות על גבי אניות יש מקום רב יותר ולמעשה בלתי מוגבל.
 

כך או כך, אם אתם יצואנים הנדרשים לעתים תכופות לשירותים טכניים, מנהליים ולוגיסטיים הקשורים שמוצרים שאתם מייצאים, החברה מסוגלת לתת לכם, כאמור, את המענה הטוב הטוב ביותר, המאפשר לכם לישון בראש שקט, בידיעה כי הטיפול בסחורה שלכם נעשה באופן מקצועי, כמו גם הסדרת כל האישורים והתשלומים הכרוכים בפעילות הייצוא.
 

הערך המוסף של החברה, אשר הניסיון המצטבר שלה בתחום השילוח הבינלאומי מניע חברות ובעלי עסקים פרטיים רבים להסתייע בשירותיה, הוא במערך שלם של שירותים נלוויים, לרבות מתחם אחסון שבו עשויה להישמר סחורה למשך כל זמן שנדרש, בתנאים מיטביים, לרבות שמירה בטמפרטורה הנדרשת. מערך אבטחה טכנולוגי משוכלל ושמירה אנושית מהווים מעטפת עבה של הגנה מושלמת על כל הסחורה המצויה במתחם האחסון.  על פי צורך ודרישה החברה גם מובילה ומשנעת את הסחורה מהנמל – אווירי או ימי- ואליו.
 

בשורה התחתונה: אם אתם עוסקים בייצוא מוצרי צריכה – יש לכם כתובת. כאן ועכשיו אתם נוכחים לדעת כי הכתובת הזו היא כתובת מתאימה, בטוחה ואמינה.