שילוח מטענים

שילוח בינלאומי

לא פעם אנשים פרטיים, חברות ואנשי עסקים נדרשים להעביר מטענים, סחורות או חפצים אישיים מארץ אחת לאחרת. יודעי דבר יעידו כי הליך שילוח מטענים הינו הליך הדורש התמודדות עם ניירת רבה, בירוקרטיה ואספקת כל האישורים הנדרשים על מנת לצאת לדרך. היות והתעסקות עם בירוקרטיה עלולה לגזול זמן יקר ומשאבים, אנשים רבים בוחרים לצורך ביצוע שילוח מטענים בחברת שילוח מקצועית.

שירותיה של חברת השילוח 

למעשה חברת השילוח מתמחה בכל תהליך השילוח החל משליחת נציג מטעמה שמגיע להעריך את ערך המטען, את שיטת האריזה ואת השילוח המומלצת, דרך מילוי כל הטפסים ואסיפת המשלוח וכלה בשחרור המטען מהמכס ווידוא כי המטען אכן יגיע ליעדו בשלום. חברת שילוח מקצועית תשים לעצמה למטרה את טובת הלקוח ותעמיד לרשותך את כל האמצעים הנדרשים על מנת להוביל את המשלוח בצורה האולטימטיבית והטובה ביותר, תוך שימוש באמצעי אבטחה הכוללים מחסנים להשכרה המבטיחים את הגעתה של הסחורה ליעד באופן בטוח.

חברת ס.א.מ – הובלות ושילוח מטענים בינלאומי

שילוח מטענים ברחבי העולם זהו הליך הדורש מקצועיות וניסיון ועל כן ישנה חשיבות רבה בבחירת חברת השילוח הנכונה. חברת ס.א.מ מתמחה בשילוח כל סוגי המטענים לכל מקום בעולם, כבר למעלה מ- 30 שנה כשלרשותינו צוות עובדים מקצועי ואמין בעזרתו נעניק לך את השירות הטוב ביותר. בין השירותים שלנו:

 • שילוח בינלאומי יבשתי, ימי ואווירי
   
 • אחסון טובין בתנאים אופטימליים
   
 • שירותיdoor to door  ו door to port
   
 • מערך שלם של אנשי מקצוע וליווי התהליך מתחילתו ועד סופו
   
 • שירותי עמילות מכס
   
 • מערכת מעקב ON LINE

ההבדלים בין סוגי השילוח

ישנם שלושה סוגי שילוח עיקריים בתחום שילוח המטענים, כאשר ההבדלים בין סוגי המשלוח נובעים מסוגיות כמו רמת דחיפות, סוג המטען וערכו, גודל המשלוח ומשקלו וכן באם יש דרישה כי המטען יאוחסן וישלח בתנאים מיוחדים (כמו למשל במקרה של מזון או חומרים מסוכנים), כאשר בדרך כלל, סוג המשלוח הרצוי יומלץ על ידי חברת השילוח.

סוגי השילוח השונים

 • שילוח אווירי -  לשילוח אווירי יתרונות רבים והוא מומלץ במקרים בהם מדובר במשלוחים דחופים. שילוח מטענים בהובלה אווירית הנו מאוד יעיל ומהיר ומאפשר קשר עם המשלוח לאורך כל התהליך אך החיסרון בא לידי ביטוי בעלות ובעובדה כי בשילוח אווירי לא ניתן לשלוח מטענים גדולים.
   
 • שילוח ימי – שילוח יבשתי נעשה על ידי אניית משא כשהיתרון הבולט שלו בא לידי ביטוי במחיר, המחירים זולים הרבה יותר ביחס לשילוח אוויר מה גם שלרשות הלקוח עומדות אופציות שונות למשלוח ביניהן, גדלים שונים של מכולות ושליחת מטענים במכולה בשותפות עם אנשים נוספים מה שמוזיל את העלויות עוד יותר. החיסרון בשילוח מסוג זה הוא גורם הזמן.
   
 • הובלה יבשתית – שילוח יבשתי מתבצע לרוב על ידי משאית ומשמש להעברת מטענים בתוך תחומי הארץ או באסיפת מטענים מהשולח אל הנמל ומן הנמל אל היעד.


חברת ס.א.מ בעלת ניסיון של מעל 30 שנה בתחום שילוח מטענים ולה קשרים רבים עם גורמי מפתח בשוק השילוח הבינלאומי.
לפרטים נוספים ולקביעת פגישה צרו קשר עוד היום בטלפון 09-9550500 ונשמח לעמוד לשירותכם.