שירותי הובלת מטענים

שירותי הובלת מטענים

לקוחות עסקיים זקוקים לשירותי הובלת מטענים על מנת לנהל בצורה מסודרת, עקבית ומוצלחת קווי חלוקה של סחורות ומוצרים. השירות כולל הפצה לוגיסטית לחברות ומפעלים, שינוע והעברה של מטענים מנקודות מוצא לנקודות יעד, ניהול פרויקטים, הובלת כספות ושרתים, הובלת משטחים וסחורות ולעיתים גם הובלה של מוצרים יקרי ערך. המשותף לכל הסוגים של שירותי הובלת מטענים הוא צורך בסיסי בפוליסת ביטוח, שימוש צי רכבים מתאים והקצאת אנשי מקצוע בעלי ניסיון.


לא מומלץ להזמין שירותי הובלת מטענים מחברה שאינה מקפידה על כיסוי ביטוחי מלא. פוליסת הביטוח של החברה מתייחסת לנזקים שנגרמים למטענים במהלך ההובלה, לרבות תהליכי ההעמסה, הפריקה והאחסנה. רצוי לקרוא היטב את פוליסת הביטוח ולהבין מה ההשלכות שלה כלפי הלקוח. שנית, יש לבדוק באילו רכבים משתמשת החברה המציעה שירותי הובלת מטענים. משאיות סטנדרטיות או רכבי הובלה רגילים אינם מסוגלים לתת מענה על הדרישות של חברות מודרניות.


שירותי הובלת מטענים תלויים במידה רבה בצי הרכבים של החברה המבצעת ובארגז הכלים העומד לרשותה. צי הרכבים קובע את מידת הזמינות של החברה ואת רמת הביצועים. לבסוף, כדאי לבחור שירותי הובלת מטענים המבוססים על אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. אין סיבה להתפשר על שירותי ההובלה או לנסות לחסוך בהוצאות. בתחום הלוגיסטיקה, השינוע, האחסון וההובלה עלולים שירותים לא מקצועיים לגרום נזקים בלתי הפיכים למוניטין ולתדמית.

 

שינוע, העברה ואחסנה עם חברת סאמ

 

חברת סאמ הובלות ושילוח בינלאומי מציעה שירותי הובלת מטענים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. החברה מחזיקה צי רכב גדול וחדיש. אפשר לקבל הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית על הובלה עם משאיות המכילות ארגז סגור, או לחילופין לשמוע מאחד היועצים על משאיות הכוללות דלתות צד, דופן הידרואלית, תא צוות וכרית אוויר. אנו מאמינים כי רק באמצעות הענקת תנאים אופטימאליים לנהגים ולמובילים ניתן לשפר את המוטיבציה ולהשיג ביצועים ללא תחרות. במילים אחרות, אנו משקיעים לא רק בלקוחות אלא גם בעובדים וברכבים.


רק לחברה מיומנת ומנוסה כמו שלנו יש יכולת לבצע העברת מטענים רגישים. הסיבה לכך קשורה לשימוש נרחב באמצעים טכנולוגיים יוצאי דופן, לרבות כריות אוויר המונעות טלטולים של הציוד והסחורות. למשאיות החדשות שלנו יש ביטוח העברה, מערכות בקרה בזמן אמת ואפשרויות מעקב וניטור. חברות המעוניינות לשנע מטענים כבר לא צריכות להתפשר על נוסחת הקסם של עלות מול תועלת: פשוט יוצרים קשר איתנו קשר ונהנים משירות של צוות מוביל.

 

כיצד מתאימים את המשאיות להובלה שלכם?

 

בחברתנו מספקים שירותי הובלת מטענים המבוססים על התאמת הכלים לצרכי הלקוח. בשלב הראשון אנו מתייחסים להיקף הציוד ושואלים האם מדובר על ציוד שביר, מטען רגיש או סחורה הדורשת קירור.


בשלב השני או מקצים צוות מובילים המחזיק בכל האישורים הדרושים. דרכנו תוכלו לשנע מטענים עם אישור של המשטרה, בשעות הלילה או הבוקר ותוך גיבוי של תכנית חלופית לפתרון בעיות באופן מיידי. אנו מתאימים את המשאית להובלה ולא שוכחים לשמור על הציוד לכל אורך הדרך.